Katalog Smakosza | Katalog nagród

O programie

Szanowni Państwo,
Idea programu lojalnościowego zrodziła się w 2007 roku. Zakładała, że należy wynagradzać klientów za lojalność. Zaoferowaliśmy naszym stałym klientom system zamiany wydanych złotówek na punkty, które potem można wymienić na nagrody. Do dnia dzisiejszego nic się nie zmieniło, gdyż nade wszystko cenimy sobie naszych klientów.

Program cieszy się niezwykłą popularnością. Przez 5 edycji założyliśmy około 9 tysięcy kart stałego klienta i wydaliśmy około 15 tysięcy nagród z 4 różnych katalogów. Teraz czas na kolejną – V już edycję naszego programu.

Zasady przystąpienia i uczestnictwa nieco się zmieniły, za każde wydane 4 zł klient otrzymuje 1 punkt. Jedyną zmianą jest katalog nagród przyznawanych za zakupy, by nasi klienci byli jeszcze bardziej zadowoleni z zakupów w naszych sklepach. Idąc z duchem czasu – prezentujemy katalog internetowy.

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszym programie, realizowanym w wybranych placówkach Spiżarni Smaków oraz Lewiatan, których adresy znajdziecie Państwo poniżej. W razie pytań zachęcamy do posługiwania się naszym formularzem „Napisz do Nas” w zakładce Kontakt.

Serdecznie zapraszamy
Właściciel i Pracownicy Spiżarni Smakosza Natural Sweet Good Sp. z o.o. Sp. k.

Program obowiązuje w

Spiżarnia Smakosza:

Żuromin,  ul. Wyzwolenia 40

Żuromin ul. Wetmańskiego 59

Żuromin, ul. Żeromskiego 68

Rybno ul. Wyzwolenia 9

Lidzbark Welski, Plac Hallera 2

 

Partnerzy